Creatief presenteren Trek de aandacht met creatieve presentaties! Voor leerkrachten van het secundair (volwassenen)onderwijs die hun presentaties een niveau hoger willen tillen.
Puntenlijsten maken en analyseren met Excel Ben je leerkracht in het secundair (volwassenen) onderwijs en wil je de prestaties van jouw leerlingen beter analyseren? Leer hoe je gegevens kan organiseren met behulp van Excel.
Samenwerken en communiceren met Microsoft tools Ben je een leerkracht secundair (volwassenen)onderwijs en wil je met Microsoft Teams, Onedrive en Outlook leren werken? Dan is deze lessenreeks iets voor jou.
Teksten en opdrachten met Artificiële Intelligentie (AI) Ben je leerkracht in het secundair (volwassenen)onderwijs en wil je de mogelijkheden van ChatGPT binnen het onderwijs ontdekken? Dan is deze lessenreeks iets voor jou.
Toegankelijke teksten met Word en Sway In deze lessenreeks leer je teksten toegankelijker maken voor je leerlingen of cursisten. Je werkt daarvoor met Word en Sway.